UWAGA!

Kradł telefony, dewastował przystanki

Elbląg, Kradł telefony, dewastował przystanki

Kryminalni zatrzymali 18-letniego Piotra Z. podejrzanego o kradzieże oraz dewastacje. Łącznie policjanci udowodnili mu 17 czynów. Teraz za wszystkie odpowie przed sądem. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Telefony komórkowe, portfele, rowery, a nawet spodnie ze sklepowej wystawy - kradzież tych rzeczy ma na swoim koncie zatrzymany przez policjantów 18-latek. To jednak nie wszystkie kategorie czynów, jakich dopuszczał się młody mężczyzna.
       - Piotr Z. kilkakrotnie uszkadzał też wiaty przystankowe wybijając w nich szyby - informuje sierż. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. - Czynił to zazwyczaj będąc pod wpływem alkoholu. Policjanci udowodnili mu łącznie 17 różnych czynów, w których przeważały kradzieże. 18-latek wykorzystywał nieostrożność osób, które padały później jego ofiarą - dodaje sierżant Nowacki. - W ten sposób kradł m.in. portfele. Działał przez ostatnich kilka miesięcy.
       Teraz młody mężczyzna odpowie za popełnione przestępstwa przed sądem. Może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
      
KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • chciałbym sprostować, nie młody mężczyzna lecz młody śmieć
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    korrdd(2010-04-21)
  • Ciekawe jak czuje się jego rodzina która go tak wychowała. Jedni się trudzą w pocie czoła by coś dla miasta zrobić, a inni niedojrzali młodzi ludzie, którzy nic w życiu sami nie zrobili i nie znają ceny trudu, niszczą to co inni budują. Jaka musi być ograniczona psychika takich ludzi. I mamy XXI wiek, a rozum człowieka z epoki kamienia łupanego. Niszczyć wymazać, by było jak w chlewie. Wtedy czuje się on u siebie, jak robak w gnoju.
Reklama