UWAGA!

Miał na koncie dwa rozboje

 
Elbląg, Miał na koncie dwa rozboje

22-letni Marek Ch. odpowie przed sądem za dwa dokonane w styczniu rozboje na kobietach. Łupem przestępcy padały torebki, w których były pieniądze i dokumenty.

Marek Ch., którego zatrzymali policjanci, był już wcześniej notowany za podobne czyny. Dwa rozboje, których dokonał, miały miejsce 28 stycznia tego roku, w obu przypadkach ofiarami były kobiety. 22-latek podbiegał do idącej chodnikiem kobiety, uderzał ją w plecy, a gdy ta przewróciła się na ziemię, zabierał jej torebkę. W jednym z przypadków dodatkowo uderzył napadniętą w twarz, gdy ta nie chciała puścić wyrywanej torebki. Pierwsza z sytuacji miała miejsce na ulicy Stoczniowej, druga na ul. Giermków.
       Po kilku dniach od tych zdarzeń 22-latek został zatrzymany przez policjantów kryminalnych. Marek Ch. przyznał się do popełnionych czynów, teraz poniesie za nie konsekwencje. Za dokonanie rozboju Kodeks Karny przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności. Policjanci sprawdzą jeszcze, czy mężczyzna nie ma na koncie innych popełnionych w tym czasie przestępstw.
      
      
      
asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama