UWAGA!

Nalot na gdańskie dziuple

Policjanci z Elbląga, Gdańska i Olsztyna przeprowadzili wspólną akcję wymierzoną w złodziei samochodów. Ujawniono kilka samochodowych „dziupli”, a w nich skradzione auta i ich części. Zatrzymano cztery osoby.

We wtorek w Gdańsku policjanci skontrolowali „dziuple”, czyli miejsca, w których mogły być chowane samochody i części aut pochodzące z kradzieży. W akcji przeprowadzonej jednocześnie w różnych punktach miasta brało udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy, którzy sprawdzili kilkanaście posesji, garaży, warsztatów i mieszkań prywatnych.
     Elbląscy policjanci operacyjni znaleźli dwa samochody renault złożone z części skradzionych w Elblągu, volkswagena oraz opla skradzionego w Gdańsku. Jeden renault złożony był z co najmniej trzech innych skradzionych wcześniej aut tej marki. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli mnóstwo części samochodowych, które mogły również pochodzić z kradzieży. Były wśród nich całe silniki, elementy nadwozia oraz pojedyncze części pochodzące głównie z samochodów francuskich. Zatrzymano także cztery podejrzane osoby.
     Teraz policjanci będą prowadzili dalsze śledztwo zmierzające do ustalenia, z jakich konkretnie samochodów pochodzą zatrzymane części, dzięki czemu będzie można wskazać kolejne skradzione auta oraz złodziei.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama