UWAGA!

Napadł na kontrolera, szuka go policja

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukuje mężczyzny, który wypchnął z autobusu kontrolera ZKM. Do zdarzenia doszło 9 grudnia 2019 roku około godz. 13:35 w Elblągu w autobusie linii nr 6.

Sprawca wsiadł do autobusu na przystanku przy ul. Nowowiejskiej (przy sklepie Biedronka),  a następnie na przystanku przy pl. Słowiańskim (koło Poczty Polskiej) wypchnął wchodzącego do pojazdu kontrolera, po czym uciekł w kierunku Starego Miasta. Z zachowania podejrzanego wynika, że przystanek ten nie był jego docelowym miejscem. Zareagował w ten sposób jedynie na widok wsiadającego kontrolera. Autobus ten kończy bieg na pętli przy ul. Skrzydlatej.

Osoby, które rozpoznają nagranego na filmie młodego mężczyznę, proszone są o kontakt mailowy: policja@elblag.ol.policj.gov.pl lub telefoniczny 997 lub 55 230 17 02.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Od 9 grudnia minęły 2 miesiące i dopiero teraz
 • Kanar to kanar!!!
 • Powinno być "wypchnął zastawiającego wyjście mężczyznę", bo wypadający pan nie okazał identyfikatora i ewidentnie zrobił krok w tył, by utrudnić wyjście. Nie wiem czy ów młody człowiek miał ważny bilet, ale zachowanie kontrolera mogło spowodować, że każdy na miejscu tego młodzieńca mógł poczuć się zagrożony.
 • też człowiek kanar, takie zachowanie, to nic dobrego, ,
 • Policja to wolnomyśliciele.
 • Nastepnym razem kanarek pomysli zeby przeprowadzic kontrole jak nalezy zamiast chamsko zastawiac wyjscie
 • Dokładnie wina kanara oni myślą ze są policją. Co to jest ze staje w drzwiach i nie pozwala wyjść. Ku...wa wolny kraj. Popieram, dobrze chłopak zrobił. To ten kanar powinien być szukany i skazany za uniemożliwienie wyjścia. On ma takie prawa ? Zastąpić wyjścia i nie pozwolić. G..no na prawo. Ma kulturalnie przesunąć się i ustąpić miejsca wysiadajacym. Jak miał wysiąść ten człowiek. Ludzie opamietajcie się. Wy szukacie człowieka któremu nie pozwolono wyjść. Drodzy elblazanie buzię na kłódkę i żadnych donosów na chłopaka. Zróbmy donos na Kanara bo zachował się jak cham. Nie pozwolił wysiąść. Mamy wolny kraj !
 • Żądamy pokazania obowiązków i uprawnień kanarow. Czy ma prawo w wolnym kraju zastępować komuś przejścia. Punkt w umowie. To to jest przekroczenie uprawnień. !!!! Jak byście się zachowali gdyby obcy nie chciał Was wypuścić, przepuścić. To obrona własna. Skazać Kanara za to co zrobił. Każdy wolny człowiek by odepchnal innego gdyby ten mu zastąpił przejście. Odruch naturalny. Wina Kanada. Zrobił prowokację a teraz na policję poszedł płakać.
 • Nie wierze w te komentarze, ktore czytam, . .. .
 • złodziej wypchnął kanara, za 2,4 PLN zrobił z siebie kryminalistę. A jak by go zabił?np. niefortunne uderzenie w potylicę?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  56
  8
  Melchior(2020-02-06)
 • Dobrze zrobił, nienawidzę kanarow
 • Czytając niektóre komentarze można odnieść wrażenie, że bez mózgu da się jednak żyć
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  54
  4
  Machupichcę(2020-02-06)
Reklama