UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Ciekawe, że z twoich komentarzy ten rozum i wiedza rzekomo "przekazywane w genach" nie przemawiają. Na tym m. in. przykładzie religianckiego, anty-oświeceniowego, całkowicie wstecznego bełkotu w komentarzu i głoszonych w nim anty-naukowych bredni widzimy dobitnie, jak bardzo potrzebna jest edukacja w kwestii ludzkiej biologii i seksualności w naszym społeczeństwie. Zwróćmy przy okazji uwagę, że tego rodzaju nieuctwo i ciemnogród, bo inaczej tego nazwać nie sposób, rości sobie pretensje do inteligencji i chciałoby kształtować młodzież oraz przyszłe pokolenia Polaków. Dramat. Hashtagi: #nieuctwo,#oszolomstwo,#BiologicznaBzduraRoku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    7
    RobertKoliński(2019-09-11)
  • Na zachodzie Europy jest edukacja seksualna i jakoś też jest wiecej takich przypadków jak w Polsce.
  • Zabili dziecko, bo właśnie tej religii jest ZA MAŁO! Lewica skutecznie oddala ludzi od Boga. Ludzie ani nie mają miłości i poszanowania dla bliźnich, ani nie boją się konsekwencji grzechów. Co z tego, że w szkołach są dwie lekcje po 45 minut każda, skoro przez kolejne kilkanaście godzin dziennie dzieci mają prane mózgi lewicową papką, że Boga nie ma, a moralność ma się w sobie z automatu. No to mamy kolejny przykład tej moralności - młodym ludziom wydaje się, że seks to tylko zabawa, a morderstwo bezbronnego, niewinnego dziecka jest dobre, bo "nie ma warunków do wychowania", "bo jestem za młoda", "bo nie wiedziałam". Poważnie? W XXI wiecznej Polsce są 16 letni ludzie, których trzeba uczyć, że z seksu są ludzie? Nie rozśmieszajcie mnie! To jest dopiero lewicowy ciemnogród.
Reklama