UWAGA!

Nie zauważył przechodzącej przez jezdnię kobiety z dziećmi

 
Elbląg, Nie zauważył przechodzącej przez jezdnię kobiety z dziećmi

Braniewscy funkcjonariusze pracowali na miejscu potrącenia pieszych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca uderzył w prawidłowo przechodzących przez jednię matkę z dwójką dzieci. 7-letni chłopiec trafił na szpitalną obserwację. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Funkcjonariusze niezmiennie apelują o wzmożoną czujność na drodze.

Wczoraj (16 stycznia) po godz. 18 oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony, że do miejscowego szpitala zgłosili się uczestnicy zdarzenia drogowego. Na miejsce natychmiast wysłano patrol. Policjanci ,,drogówki'' ustalili, że na skrzyżowaniu ul. Stefczyka z ul. Sikorskiego doszło do potrącenia pieszych. Z informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy wynika, że kierowca skręcając w ul. Stefczyka nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo przechodzącej przez jezdnię kobiecie z dwójką dzieci i uderzył w 7-latka. Chłopiec został przewieziony na obserwację do szpitala w Elblągu. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci ustalają dokładnie okoliczności tego zdarzenia, a zebrany materiał w tej sprawie zdecyduje o odpowiedzialności jaką poniesie jego sprawca.
       Policjanci wciąż apelują do wszystkich podróżujących, aby nie tracili czujności za kierownicą. Słaba widoczność spowodowana opadami deszczu czy śniegu nie sprzyja bezpieczniej jeździe. Szczególną ostrożność należy zachować także w pobliżu przejść dla pieszych.
      
      
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • nie obwiniam tu przechodniów ale ile razy miałem sytuację że matka z wózkiem lub dziećmi nawet nie spojrzy czy coś nad jeżdżą! to że mają pierwszeństwo na przejściu nie zwalnia ich z dbania o zdrowie i życie ich dzieci. a może będzie jechał dziadek,nacpany, pijany, rozkojazony lub niesprawnym autem itp itd. mimo ich winy to wasze i waszych dzieci życie jest zagrożone. co z tego że winny będzie kto inny jak i tak wy nieodpowiedzialni piesi stracili zdrowie lub życie swoje i bliskich. apeluje więcej rozwagi na drodze.nikt nie jest nieomylny . taka refleksja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    somsiadsebek(2019-01-17)
Reklama