UWAGA!

O 50 km/h za dużo

Elbląg, O 50 km/h za dużo
fot. policja

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej trzech kierujących, którzy zupełnie nie zwrócili uwagi na ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym. Każdy z nich jechał autem powyżej 100 km/h w miejscu, gdzie można jechać jedynie 50 km/h.

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali na 3 miesiące prawa jazdy trzem mężczyznom jadącym ze zbyt dużą prędkością. W każdym z przypadków przekroczenie było o ponad 50 km/h. Pierwszym był 26-latek kierujący oplem. Policjanci zatrzymali go w okolicach miejscowości Rychliki. Kolejne dwa przypadki rażącego przekroczenia miały miejsce na drodze w okolicach Marwicy. 57-letni mężczyzna kierujący volkswagenem oraz 37-latek kierujący osobową skodą również przekroczyli 100 km na godzinę. Wszystkie przypadki zakończyły się zatrzymaniem uprawnień na 3 miesiące, 10 punktami karnymi oraz 500 złotowym mandatem karnym. Policjanci zapowiadają kolejne kontrole prędkości i surowe kary dla piratów drogowych.
      
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • surowe kary byłyby jakby policjanci od razu zabierali samochody jako narzędzia przestępstwa
 • dla takiego palanta jak ty to i 50 w zabudowanym stanowczo za dużo
 • a ja przypomnę, że do kontroli drogowej wozimy jedynie prawo jazdy i nic więcej o czym policja nie mówi.
 • do sg wystarczy umieć obsługiwać zwykłą lornetkę. Oni nawet na prostej, głównej ulicy w w Braniewie przy kontroli naszych pojazdów patrzą na auta i kierowców przez lornetkę. Umiesz patrzeć przez lornetkę, wstąp do sg
 • niech się jeszcze zes... .po tych swoich zapowiedxziach częstych kontorli. .
 • niech się jeszcze ze. .sr. a, ,ją. .. .po tych swoich zapowiedxziach częstych kontorli. .
 • " Policjanci zapowiadają kolejne kontrole prędkości i surowe kary dla piratów drogowych. " - Bardzo mnie to cieszy tylko dobrze by było, aby byli tam, gdzie są pilnie potrzebni, czyli w podelblaskich miejscowościach. Jeżeli chodzi o piratów drogowych to panowie policjanci zero tolerancji !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  grubasek(2019-02-08)
 • Wykroczenie a przestępstwo to dwie zupelnie inne kwestie proszę sie oduczyć poczytać trochę ze zrozumieniem a następnie sie udzielać
 • Tam gdzie są potrzebni nigdy ich nie będzie bo w takich małych miejscowościach swoich sfekaliowanych statystyk i norm nie wyrobią.
 • Czyli mieszkańcy wsi nie mogą liczyć na wsparcie ze strony Policji, bo statystycznie się nie opłaca? Jeżeli tak rzeczywiście jest, to skandal !!! Miejmy nadzieję, że komendanci jednak wezmą pod uwagę, że tam mieszkają ludzie, którzy chcieliby bez zakłóceń bezpiecznie i spokojnie żyć. Trzeba powiedzieć, że dużo ludzi zamieszkało na wsi właśnie, dlatego, żeby mieć spokój inwestując czasami ogromne sumy pieniędzy a potem okazuje się, że ludzie tam mieszkający powiedzmy od pokoleń nie nadążają za realnym życie myśląc, że na tym świecie nic nie obowiązuje oprócz ich zasad i przepisów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0
  0
  statystykaletendobry(2019-02-10)
 • @statystykaletendobry - Przyjechał miastowy na wieś i swoje rządy chce wprowadzić!
 • Nie, bo Twoje rządzenie po PGR- skie już jest nieaktualne, no może jeszcze w Białorusi !!!
Reklama