UWAGA!

Odpowiedzą za posiadanie kontrabandy

 
Elbląg, Odpowiedzą za posiadanie kontrabandy
fot. nadesłana

Policjanci z wydziału kryminalnego braniewskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Kontroli Skarbowej w Olsztynie zabezpieczyli 497 paczek papierosów bez wymaganych znaków skarbowych akcyzy.

Nielegalny towar przeznaczony do sprzedaży znajdował się w trzech mieszkaniach na terenie Braniewa i Pieniężna. Podejrzanym grozi kara grzywny oraz przepadek zabezpieczonej kontrabandy.
       Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili, że trzech mieszkańców powiatu braniewskiego przechowuje papierosy bez wymaganych znaków akcyzy. Wczoraj kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Kontroli Skarbowej w Olsztynie zapukali do mieszkań usytuowanych w Braniewie i Pieniężnie. Okazało się, że przypuszczenia policjantów były słuszne. Funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie 497 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Rekordzistą okazał się 62-latek, który w czterech ścianach przechowywał 460 paczek. Teraz wszystkim podejrzanym grozi kara grzywny oraz przepadek zabezpieczonej kontrabandy.
      
      
st. post. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama