UWAGA!

Pędzili, spotkała ich kara

 Elbląg, Pędzili, spotkała ich kara

Utrata prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące, mandat oraz punkty karne to konsekwencje, które ponieśli dwaj kierowcy. Policjanci zatrzymali ich do kontroli tuż po tym, jak miernik prędkości wskazał, że pędzą w terenie zabudowanym dwukrotnie szybciej niż zezwalają na to przepisy.

Wczoraj (14 lipca) policjanci z ogniwa ruchu drogowego tak, jak podczas codziennej służby, czuwali nad przestrzeganiem przepisów związanych z ograniczeniem prędkości. Pierwszy kierowca, który za nic miał obowiązujące znaki drogowe został zatrzymany do kontroli w Chruścielu. Wtedy też dokonany pomiar wskazał, że kierująca passatem kobieta jechała w terenie zabudowanym z prędkością 102 km/h. Za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem, punktami karnymi, straciła także prawo jazdy na 3 miesiące. Drugi z kierowców został skontrolowany na ul.Sikorskiego w Braniewie. Funkcjonariusze ustalili, że pędził na "pięćdziesiątce" z prędkością 120 km/h. Finał kontroli był taki samo jak poprzednio - mężczyzna otrzymał mandat oraz punkty karne. Na najbliższe 3 miesiące pożegnał się także ze swoim prawem jazdy.
      
sierż. sztab.Jolanta Sorkowicz, KPP Braniewo

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Każda taka wiadomość cieszy, szkoda tylko, że dwójka kierowców, taką ilość można w pięć minut złapać. W Elblągu też cieniutko!
Reklama