UWAGA!

Pijani na drogach

 
Elbląg, Pijani na drogach

Dwóch mężczyzn i jedna kobieta pod wpływem alkoholu zostali wczoraj (5 kwietnia) wyeliminowani z dalszej jazdy. Nietrzeźwi uczestnicy ruchu drogowego znaleźli się na drodze mając od blisko 0,5 promila do ponad 2 promili alkoholu. Pijani kierujący to jedna z głównych przyczyn tragicznych zdarzeń na naszych drogach. Widzisz nietrzeźwego uczestnika ruchu drogowego, reaguj!

Policjanci z Braniewa i Wilcząt oraz funkcjonariusze Straży Granicznej z Grzechotek zatrzymali wczoraj trzech uczestników ruchu drogowego, którzy kierowali pojazdami pod wpływem alkoholu. Nietrzeźwy 30-latek z gm. Wilczęta, kierujący vw passatem, został zatrzymany o godz. 8.30 w Księżnie, gm. Wilczęta przez policjantów ruchu drogowego. Kierowca miał blisko 0,5 promila alkoholu.
       Nietrzeźwą cyklistkę zatrzymał dzielnicowy z Wilcząt. 57-letnia mieszkanka gm. Wilczęta jechała rowerem drogą Dębiny-Ławki. Kobieta w chwili badania stanu trzeźwości miała ponad 2 promile alkoholu.
       Ostatni z uczestników, 51-leni motorowerzysta, mieszkaniec gm. Pieniężno, został skontrowany przez funkcjonariuszy SG. Mężczyzna kierował pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości, miał również ponad dwa promile alkoholu.
       Wszyscy kierujący poniosą odpowiedzialność w związku z prowadzeniem pojazdów w stanie po spożyciu alkoholu oraz w stanie nietrzeźwości.
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama