UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak dasz głupkowi dożywocie za to że nie miał wyobraźni kiedy wsiadał do auta i stało się to co się stało, to powiedz ile dałbyś temu kto chce, planuje i zabija z pełną świadomością. Następnie odpowiedz sobie na pytanie co ma do stracenia człowiek z wyrokiem dożywocia, co można mu jeszcze zabrać czy ograniczyć aby się starał poprawić zamiast jeszcze bardziej zatracić w wyniku beznadziei położenia.
  • Tyle samo
  • "Stało, co się stało". "Głupek bez wyobraźni". Chyba też jesteś ćpunem i bronisz kolegi po fachu. Przypominam, że był wtedy rok 2018 i od setek lat ludzie znają skutki zażywania substancji psychoaktywnych. Jakim cudem on "nie miał wyobraźni", skoro człowiek słyszy o tym niemal codziennie przez całe życie?
  • Kara ma być taka, żeby odstraszać, a nie żeby jakiś ćpun zapłacił za morderstwo roczną pensję i nara. Niech do końca życia zapierdziela w kopalni uranu.
  • Cymbale ja ciebie nie nazywam od ćpunów i wypraszam sobie takie przytyki. Nie powiesz mi chyba że osoba która zabija bo tak chce jest tak samo zepsuta jak idiota który spowoduje nieszczęśliwy wypadek. Jestem prawie pewien że ten kierowca już żałuje tego co zrobił a w przypadku mordercy nie liczyłbym na wyrzuty sumienia gdyż wiedział na co się decyduje.
  • Zaluje???? Kierowca pewnie zaluje ale rodzice tych nastolatek maja wiesz gdzie, ,zal" czy jego brak. .. Ludzie o czym wy rozprawiacie. Kazdy kto jedzie pod wplywem jest potencjalnym, ,mordercą'!!!!
Reklama