UWAGA!

Podczas jednej służby zatrzymali trzech poszukiwanych

 
Elbląg, Podczas jednej służby zatrzymali trzech poszukiwanych

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego w Braniewie w przeciągu kilku godzin zatrzymali trzech mężczyzn. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że dwóch z nich było poszukiwanych przez braniewski sąd za popełnione wykroczenia, trzeci natomiast za przestępstwo. Teraz żaden z nich nie uniknie już zasądzonej kary.

W trakcie codziennej służby policjanci prewencji nie tylko reagują na zgłaszane interwencje, ale również realizują polecenia i nakazy sądu. Wczoraj (5 sierpnia) podczas wykonywania właśnie takich czynności funkcjonariusze zatrzymali trzech poszukiwanych. Do drzwi pierwszego z nich zapukali tuż przed godz.11. Za popełnione wykroczenie 60-latek miał spędzić kilka dni w areszcie. Od kary uwolniła go opłacona grzywna. Niespełna godzinę później podczas patrolu miasta Braniewa policjanci zwrócili uwagę na spacerującego mężczyznę, który rysopisem odpowiadał kolejnemu poszukiwanemu. Na widok umundurowanego patrolu 31-latek próbował uciec, bezskutecznie bo chwilę później był już w radiowozie. Decyzją sądu 31-latek trafił do więziennej celi na 15 dni. Jeszcze tego samego dnia około godz.16 funkcjonariusze ustalili, że na terenie Fromborka może przebywać młody mężczyzna, wobec którego braniewski sąd wydał nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego za pobicie. Podejrzenia policjantów okazały się słuszne. Poszukiwany z miejsca interwencji trafił do komendy, skąd zostanie teraz doprowadzony wprost do więziennej celi, w której spędzi 165 dni zasądzonej kary.
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Historia zna przypadki, że w trakcie codziennej służby policjanci prewencji nie tylko reagują na zgłaszane interwencje, ale również tną konfetti i przebierają się za aniołki
 • historia zna takie przypadki. .. Potrafią też skatować na śmierć paralizatorem człowieka i bić babcie w ramach przeszukania, potrafią też urządzać libacje na posterunku (wszystkie to przypadki udokumentowane)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Dokumentalista(2019-08-06)
 • Przecież policjanci byli w pracy i wykonywali swoje obowiązki, więc po co ta sensacja ?.
 • No jak nie sensacja, na jednej sluzbie trafic az trzech poszukiwanych, gdyby utrzymali takie tempo, to by przez rok odnalezli polowe poszukiwanych w calej Polsce
Reklama