UWAGA!

Policja prosi o kontakt

Elbląscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców rozboju na młodym mieszkańcu Elbląga. 16- i 18-latek prawdopodobnie dokonali także dwóch innych rozbojów. Policja poszukuje poszkodowanych.

Sprawcy zastraszyli przy ul. Ogólnej 16-latka i ukradli mu telefon komórkowy. Dzięki zeznaniom świadków zdarzenia policjantom udało się ustalić, że sprawcy prawdopodobnie brali udział w dwóch innych rozbojach. Do obu doszło w grudniu ubiegłego roku - do pierwszego w okolicach sklepu przy skrzyżowaniu ulic Ogólnej z Broniewskiego, do drugiego - przy ul. Ogólnej, obok bloku nr 44. W obu przypadkach 16- i 18-latek zabrali nieznanym osobom telefony komórkowe i w obu przypadkach osoby te nie zgłosiły przestępstwa policjantom. Teraz mogą się skontaktować z komendą policji pod numerem telefonu - 230 16 00 lub 230 16 14.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Na razie,żeby dać nauczkę przestrzelcie im tylko jedno kolano...na razie!!!!!!! Albo nie wypuśćcie ich i niech sobie żyja w spokoju-przecież wychowujemy młodzież bezstresowo!Zobaczy taki pistolet i zacznie się jąkać.Nie dość,że będzie miał przestrzelone kolano,to jeszcze będzie się jakać!
  • Komar. Jestam zaaaa...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ten który jest zaaa...(2002-07-23)
Reklama