UWAGA!

Poszukiwany 10 listami gończymi wpadł w ręce policjantów

 Elbląg, Poszukiwany 10 listami gończymi wpadł w ręce policjantów

Policjanci z zespołu poszukiwań i identyfikacji osób, który jest częścią wydziału kryminalnego elbląskiej komendy zatrzymali 51-letniego Krzysztofa F., który był poszukiwany 10 listami gończymi za nałożone na niego przez sąd grzywny. Mężczyzna nie krył zaskoczenia.

Policjanci kryminalni zatrzymali 51-letniego Krzysztofa F. na terenie jednej z posesji w Suchaczu. Mężczyzna nie spodziewał się wizyty funkcjonariuszy.
       - Był on poszukiwany do odbycia kary za nałożone na niego grzywny i wyroki pozbawienia wolności - informuje mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. - Były to m.in. drobne kradzieże, za które otrzymywał grzywny, które to w konsekwencji nie zapłacenia zostały zamienione na karę pozbawienia wolności. Czyny te popełniał jeszcze 2009 roku i 2010 roku. Mężczyzna był też notowany za poważniejsze kradzieże kwalifikowane już nie jako wykroczenie, a przestępstwo - dodaje mł. asp. Nowacki. - W jednym z przypadków kara, jaka została mu zasądzona to 9 miesięcy pozbawienia wolności.
       Krzysztof F. „nazbierał” łącznie 10 takich listów gończych. Teraz trafi do aresztu, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności za wszystkie dotychczas popełnione czyny.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Co robiła policja po 1 liście gończym ? Po2 ?? Po 3 ??? Po 4 ???? Po 5 ????? Po 6 ????? Po 7 ????? Po 8 ????? Po 9 ????? Chyba tylko w nosie dłubali i czekali na dwucyfrowy list.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  konserwator wykopalisk(2012-08-23)
 • gdyby kradł miliony byłby wolny.
 • P A R O D I A !!!!! 10 listów i siedział sobie spokojnie na nosie pólicjantów. Ten artykuł to wielki wstyd i żenada. Dla naszego wymiaru sprawiedliwości, policji, kraju. Jeżeli przestępstwa o niskiej szkodliwosci, jak to nazywacie, to po co 10 listów i nie ma czym sie chwalić, że go złapano. Sam się załapał na państwowy wikt za pieniadze podatników. Cyrk się kręci, czy to się kiedykolwiek zmieni? marna szansa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nie naiwna(2012-08-24)
Reklama