UWAGA!

Przywłaszczył moduł komputera

 
Elbląg, Przywłaszczył moduł komputera
fot. nadesłana

W miniony poniedziałek policjanci zatrzymali 25-latka, który próbował odsprzedać koledze przywłaszczony dzień wcześniej moduł sterujący od komputera maszyny rolniczej wartości 12 tys. zł. Policjanci odzyskali skradziony element. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Akcja policjantów kryminalnych przyniosła zamierzony efekt. W miniony poniedziałek o godzinie 14.30 zatrzymali Pawła P. w rejonie dworca PKP w Gronowie Elbląskim. Mężczyzna umówił się tam ze swoim znajomym, aby odsprzedać mu jego sprzęt, który dzień wcześniej przywłaszczył i nie chciał mu oddać. W zamian za odzyskanie skradzionego modułu zażądał 600 zł. Pokrzywdzony zwrócił się o pomoc do elbląskich policjantów i zgłosił przestępstwo. Kryminalni pojechali wraz ze zgłaszającym do Gronowa Elbląskiego i tam na gorącym uczynku zatrzymali 25-latka, a w jego samochodzie znaleźli przywłaszczoną część.
       Paweł P. był wcześniej notowany. Odpowie teraz przed Sądem Karnym za przywłaszczenie. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
      
asp. Katarzyna Trochimczuk, Zespół Prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama