UWAGA!

Rejs zakończyli w areszcie

 Elbląg, Rejs zakończyli w areszcie

Kolejni sternicy dołączyli do niechlubnego grona pijanych na wodach. Policyjni wodniacy oraz funkcjonariusze prewencji uniemożliwili dwóm nietrzeźwym kapitanom dalszy rejs. Teraz mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Od początku maja tego roku policjanci zatrzymali 29 pijanych sterników na Warmii i Mazurach.

W piątkowe (5 września) popołudnie patrol policyjnych wodniaków pełnił służbę na wodach Zalewu Wiślanego. Po godz. 17 funkcjonariusze przystąpili do kontroli 70-letniego kapitana łodzi sportowo-żeglarskiej. Od mężczyzny było czuć alkohol, a przeprowadzone badanie wykazało, że obcokrajowiec miał ponad promil w organizmie. Swój rejs zakończył w policyjnym areszcie.
       Dzień później patrol prewencji uzyskał informację o kolejnym pijanym sterniku. Podczas patrolu ulicy Portowej we Fromborku, funkcjonariusze zostali powiadomieni, że na wody Zalewu Wiślanego wypłynął pijany kapitan. O fakcie poinformowano stacjonującą na akwenie straż graniczną, która doprowadziła do portu mężczyznę sterującego jachtem. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 58-latka. Okazało się, że sternik miał blisko promil alkoholu w organizmie. Teraz mężczyźni odpowiedzą przed sądem.
       Od początku maja br. policjanci zatrzymali 29 pijanych sterników na Warmii i Mazurach.
      
KPP w Braniewie

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama