UWAGA!

Schował się pod łóżkiem

 
Elbląg, Schował się  pod łóżkiem

Policjanci zatrzymali 34-latka, poszukiwanego listem gończym za kradzieże, kradzieże z włamaniem i oszustwa.  Mężczyzna kryjówkę przed funkcjonariuszami znalazł w pojemniku na pościel pod łóżkiem.

Policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym . Marcina D. sąd skazał na karę pozbawienia wolności za kradzieże, kradzieże z włamaniem oraz oszustwa. Gdy nie wrócił z warunkowego zwolnienia wystawiono za nim list gończy. Sprawą zajęli się braniewscy kryminalni.
       Wczoraj policjanci zapukali do drzwi wytypowanego mieszkania na terenie gminy Braniewo. Z relacji domowników wynikało, że nie ma w nim poszukiwanego. Doświadczeni kryminalni nie dali się jednak zwieść. Funkcjonariusze przeszukując mieszkanie zajrzeli także pod łóżko, gdzie znaleźli ukrywającego się Marcina D. Sztuczka poszukiwanego nie zdała egzaminu. 34-latek trafił wprost do zakładu karnego, którego tak starał się uniknąć. Teraz mężczyzna spędzi w więziennej celi najbliższe 3 lata celem odbycia zasądzonej kary.
      
      
st. post. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama