UWAGA!

Skatował swoją partnerkę, trafił do aresztu

 Elbląg, Skatował swoją partnerkę, trafił do aresztu

Najbliższe trzy miesiące spędzi w więziennej celi mieszkaniec powiatu braniewskiego. 56-latek został zatrzymany przez policjantów po tym, jak dotkliwie pobił swoją partnerkę. Mając na uwadze brutalny charakter jego zachowania, funkcjonariusze, by chronić pokrzywdzoną, wstąpili wspólnie z prokuratorem do sądu o odizolowanie agresora.

Późnym wieczorem w środę (3 września) funkcjonariusze prewencji interweniowali w jednym z mieszkań na terenie powiatu braniewskiego. Ze zgłoszenia wynikało, że w środku ma trwać awantura. Widok, jaki zastali policjanci na miejscu, był przerażający. Na podłodze znajdowała się zakrwawiona kobieta, z licznymi obrażeniami głowy. Funkcjonariusze natychmiast wezwali pogotowie, a jako sprawcę pobicia wskazali jej pijanego konkubenta. Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala, a jej oprawca trafił do policyjnego aresztu. Od momentu doprowadzenia 56-latka funkcjonariusze dokładali wszelkich starań, by mężczyzna nie mógł po raz kolejny skrzywdzić swojej partnerki. Co więcej, z ustaleń policjantów wynika, że to nie był pierwszy raz, kiedy przejawiał agresję wobec kobiety. Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy, w tym także liczne zeznania świadków wystarczyły by wystąpić wspólnie z prokuratorem do sądu o tymczasowy areszt dla 56-latka. Biorąc pod uwagę brutalny charakter jego zachowania i fakt, że stosował już wcześniej przemoc wobec pokrzywdzonej, policjanci wiedzieli, że jedynie stałe odizolowanie podejrzanego może uchronić kobietę.
       W piątek sąd przychylił się do wniosku. Teraz 56-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu. Z przestępstwo znęcania może mu grozić nawet 5 lat pozbawienia wolności.
      
KPP w Braniewie

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama