UWAGA!

Sprawca kradzieży z włamaniem zatrzymany

 
Elbląg, Sprawca kradzieży z włamaniem zatrzymany

Kryminalni z Braniewa ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem. 45-latek w ciągu jednej nocy uszkodził zamki w 5 samochodach, dostając się do wnętrza jednego z nich. Funkcjonariusze zabezpieczyli narzędzie, które mogło posłużyć sprawcy do przestępczego działania.

18 marca br. właścicielka opla poinformowała oficera dyżurnego, że nieznana osoba uszkodziła zamek w jej pojeździe. Interweniujący wówczas patrol ustalił, że na tym samym parkingu zniszczenia widoczne są w jeszcze kilku samochodach. Na miejsce wezwano policyjną grupę dochodzeniowo-śledczą z technikiem kryminalistyki. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że w ciągu jednego wieczoru ktoś włamał się do osobowego fiata, a do kolejnych 4 pojazdów bezskutecznie próbował się dostać, uszkadzając zamki. Sprawą zajęli się kryminalni, którzy kilka dni po zgłoszeniu zatrzymali podejrzanego. Po przedstawieniu zarzutu 45-latek przyznał się do winy, tłumacząc, że tamtego wieczoru był pijany i szukał w pojazdach pieniędzy. Z informacji, które posiadają funkcjonariusze wynika także, że podejrzany miał już w przeszłości konflikt z prawem. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
      
sierż. Jolanta Ciszewska, oficer prasowy KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • 10 lat za uszkodzenie zamków w pięciu samochodach gratuluję pomysłowości jak tak dalej pojdzie więzienia popekaja z przepelnienia jak takie wyroki beda dawać za takie bzdury no ale jak za batonika wsadzaja to to jest zbrodnia mega
  • A gdzie wyczytałeś geniuszu, że dostał 10 lat? A za batonika jeszcze nikogo nie wsadzili, doczytaj najpierw o co chodzi z batonikiem ty ciemna, gimbazjalna maso.
Reklama