UWAGA!

Ukradł odkurzacz i narzędzia

Elbląg, Ukradł odkurzacz i narzędzia

Kryminalni z Braniewa przedstawili zatrzymanemu 29-latkowi dwa zarzuty kradzieży z włamaniem. Z ustaleń policjantów wynika, że podejrzany dostał się do warsztatu, a także domu jednorodzinnego. Łupem sprawcy padły m.in. elektronarzędzia. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (22 sierpnia) kryminalni z Braniewa zatrzymali na terenie powiatu 29-latka. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna odpowiedzialny jest za dwie kradzieże z włamaniem. Policjanci ustalili, że w grudniu minionego roku mężczyzna najpierw wybił szybę w domu jednorodzinnym, a następnie ukradł z jego wnętrza odkurzacz. Miesiąc później ten sam podejrzany włamał się do warsztatu, skąd zabrał elektronarzędzia. Straty poszkodowany oszacował wówczas na 1500 zł. W trakcie przeszukania mieszkania 29-latka kryminalni zabezpieczyli skradziony odkurzacz.
       Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci przedstawili zatrzymanemu dwa zarzuty kradzieży z włamaniem. Okazał się, że mężczyzna działał w warunkach tzw. recydywy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
      
mł. asp. Jolanta Sorkowicz, KPP Braniewo
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • w warunkach recydywy hahaha ostro !! elektronarzędzia i odkurzacz do 10 lat pierdla !! łooo panie mają rozmach niezależne sądy hahaha hmmm ale kolesi 89' co ukradli miliardy i ten szmalec się kisi za granicą to jakoś tak Polycja nie może złapać, a to nie umie, a to frytki a to hamburgiery, a może w tą a może w tamtą aaaaa widocznie mają prekaz od starszych i mądrzejszych że tych złodziei łapać nie wolno nooo i na parade sobie pójdą na ochronkę popatrzeć ładnie, a to kanapki pani minister do pociągu podrzucą, i takie tam różne. fajnie
Reklama