UWAGA!

Ukrył się za wersalką

 Elbląg, Ukrył się za wersalką
fot. (arch. portEl.pl)

23-letni mężczyzna – sprawca uszkodzenia ciała – chcąc uniknąć zatrzymania przez policjantów, postanowił schować się przed nimi. Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania, w którym ten miał przebywać i zapytali domowników o 23-latka ci tylko pokręcili głowami. Policjanci znaleźli mężczyznę schowanego za… wersalką.

Zdarzenie rozegrało się wczoraj około godz. 18 w okolicach ul. Traugutta. Tam doszło do awantury w trakcie, której 33-letni mężczyzna został pobity przez swojego znajomego. Był nim 23-letni Grzegorz M. Sprawca zaraz po pobiciu zbiegł. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce postanowili go odnaleźć. Chwile później ustalili, że 23-letni Grzegorz M. może przebywać w jednym z mieszkań przy ul. Traugutta. Gdy weszli pod wskazany adres i zapytali domowników o Grzegorza M., ci tylko pokręcili przecząco głowami, co miało wskazywać, że mężczyzny nie ma w mieszkaniu. Policjanci nie dali jednak wiary tym zapewnieniom i znaleźli go schowanego za… wersalką. Został on zatrzymany i przewieziony do wytrzeźwienia. Odpowie teraz za uszkodzenie ciała 33-latka. U poszkodowanego mężczyzny lekarz pogotowia stwierdził uszkodzenie barku, żeber oraz ogólne potłuczenia.
       Sprawca za swój czyn może odpowiedzieć przed sądem. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności, a jeżeli obrażenia spowodowane u 33-latka okażą się poważniejsze nawet do 5 lat.
      
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama