UWAGA!

Usłyszeli zarzuty za posiadanie narkotyków

 
Elbląg, Usłyszeli zarzuty za posiadanie narkotyków

Dwie osoby zatrzymane, zabezpieczonych 25 tabletek ecstasy oraz sprzęt służący do porcjowania narkotyków, zarzuty za posiadanie i udzielanie środków odurzających – to efekt działań braniewskich kryminalnych. Czynności w tej sprawie trwają.

Wczoraj (6 sierpnia) kryminalni zajmujący się rozpracowywaniem środowiska narkotykowego ustalili, że młody mieszkaniec powiatu braniewskiego może posiadać zabronione substancje. Około godz.15 funkcjonariusze przystąpili do weryfikacji swoich podejrzeń. Policyjny trop okazał się słuszny. W chwili zatrzymania 21-latek miał przy sobie 25 tabletek ecstasy. Z miejsca interwencji trafił do komendy. Na tym jednak kryminalni nie poprzestali. Mundurowi dotarli także do kolejnego mężczyzny,mieszkańca powiatu braniewskiego,który sprzedał 21-latkowi narkotyki. Chwilę później 23-latek został doprowadzony do jednostki Policji. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli wagę elektroniczną oraz młynek. Jeszcze tego samego dnia, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, zatrzymani usłyszeli zarzuty. Młodszy z nich odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Przestępstwo udzielania ecstasy, o które podejrzany jest 23-latek, zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Czynności w tej sprawie trwają.
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A co z tym z Rechniewskiego?
  • A co taka cisza na temat kolesia który pod wpływem narkotyków przywalił w słup w Ogrodach ? Dlaczego tu nie ma żadnego newsa ? Cała Polska o tym trąbi, a tu nic ? Dziwne, bo idiota to co odpiernicza systematycznie na Mazurskiej kwalifikuje się jako stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym. To nie jest pierwszy jego wybryk o czym doskonale sporo osób wie w Elblągu i to nie pierwszy raz jak pod wpływem mu odwala.
Reklama