UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński O kurczę, a już myślałem, że będzie o Piebiakowo-Szefernakerowej PiS-trollii w działaniu, która pod sąsiednim artykułem (wyborczym) naklepała 22 komentarze (pod różnymi nickami:) z 4 komputerów - to są dopiero oszuści internetowi:) Hashtagi: #PiSkasta,#trolle,#szczujnia,#PutinowskieMetody
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  18
  RobertKoliński(2019-09-24)
 • @RobertKoliński - sam jestes trolem, co za przypadek
 • @RobertKoliński - Jak ma Pan taką wiedzę na temat IP komputerów to może pracuje Pan w Portelu jako etetowy troll ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  elb trollownia(2019-09-24)
 • RobertKoliński @elb trollownia - Społecznie udzielam się czasem m. in. na Portelu jako łowca trolli - jak prawdziwy socjalista walczący o prawdę, dobro, piękno i wolność człowieka:) Hashtagi: #PiSkasta,#trolle,#szczujnia,#BedziecieSiedziec
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  5
  RobertKoliński(2019-09-24)
 • @RobertKoliński - Socjalizm to utopia panie K co już przerobiliśmy za czasów PRLu i teraz w chylącej się ku upadkowi gospodarczemu socjalnej UE.
 • @RobertKoliński - Panie Robercie. Piękno i dobro w wymiarze materialnym kosztuje i ktoś musi za nie zapłacić. Chyba ze liczy Pan na urzędowo ustaloną darowiznę w postaci progresji podatkowej w wysokości 70 % dla tych co dobrze zarabiają.
 • RobertKoliński Zgadza się, dlatego mówimy otwarcie i wprost - za państwo przyjazne obywatelom, niezbędne inwestycje środowiskowe, które umożliwią przetrwanie gatunkowi ludzkiemu na planecie, za dofinansowane zdrowie i dobrą edukację oraz wszelkie inne niezbędne po mrocznych czasach PO-PiSowych, egoistycznych rządów reformy zapłacą najbogatsi i oligarchowie (również kościelni), którzy do tej pory unikali opodatkowania i/lub płacili podatków znacznie mniej, niż najbiedniejsi i najmniej zarabiający w naszym kraju. Tak, jak jest to zorganizowane w cywilizowanych krajach Europy Zachodniej. I nie, nie będzie to stawka 70%, ale będzie to sprawiedliwy podatek progresywny, którego wymiar obliczany jest w oparciu o różne stawki w zależności od wysokości dochodów podatnika. Hashtagi: #TaxTheRich,#PanstwoDlaMilionowNieDlaMilionerow
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  5
  RobertKoliński(2019-09-24)
 • @RobertKoliński - " prawdziwy socjalista walczący o prawdę, " - Chyba człowieku sam nie wierzysz, co piszesz !!!!! Ale się uśmiałem. .. .!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nie-troll(2019-09-25)
Reklama