UWAGA!

W drodze na służbę zatrzymał podejrzanych

 Elbląg, W drodze na służbę zatrzymał podejrzanych
fot. nadesłana

Funkcjonariusz z Braniewa, w czasie wolnym przed służbą, zauważył trzech podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Jadąc za nimi prywatnym samochodem poinformował policyjny patrol, które następnie wspólnie z nim zatrzymał wskazane osoby.

Okazało się, że mężczyźni w wieku od 18 do 26 lat chwilę wcześniej używając pałki teleskopowej grozili jednemu z mieszkańców Braniewa uszkodzeniem ciała.
       W sobotę (22 lutego) przy ul.Kościuszki w Braniewie grupa mężczyzn w wieku od 18 do 24 lat, używając pałki teleskopowej, groziło uszkodzeniem ciała jednemu z okolicznych mieszkańców. Pokrzywdzony wezwał Policję, na widok której podejrzani uciekli z miejsca zdarzenia. W tym samym czasie, uwagę jadącego na służbę funkcjonariusza zwróciło trzech dziwnie zachowujących się mężczyzn. Policjant zgłosił ten fakt kolegom z patrolu, a następnie podążał za podejrzanymi. Chwilę później, na Placu Strażackim zatrzymał 18-, 23- i 26-latka, których przekazał funkcjonariuszom przybyłym na miejsce. Policjanci zabezpieczyli przy jednym z nich pałkę teleskopową.
       Pokrzywdzony rozpoznał całą trójkę, jako tych, którzy mu grozili. Artur O., Kamil O. oraz Damian M. usłyszeli zarzuty. Żaden z nich nie przyznał się do zarzucanego im czynu. Teraz może im grozić kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
      
      
st. post. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama