UWAGA!

Włamanie po wygraną

 
Elbląg, Włamanie po wygraną

Kryminalni z Braniewa przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem 28-latkowi, który uszkodził, a następnie zabrał z automatu do gier kasetkę z pieniędzmi. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy, tłumacząc przy tym, że działał pod wpływem emocji, gdyż nie mógł odebrać swojej wygranej.

Pod koniec września policjanci zostali poinformowani przez właściciela kontenera z grami zręcznościowymi o tym, że ktoś włamał się do jednego z automatów i zabrał kasetkę z pieniędzmi. Zgłaszający oszacował wówczas, że jego straty mogły wynieść ponad 7 tys. złotych. Sprawą zajęli się kryminalni, którzy jeszcze tego samego dnia zabezpieczyli ślady oraz przesłuchali świadków.
       Intensywne działania operacyjne funkcjonariuszy z braniewskiej komendy doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Okazał się nim 28-latek. Mężczyzna przyznał się do winy. W rozmowie z policjantami tłumaczył, że chciał odebrać swoją wygraną, jednak gdy nikt spod wskazanego numeru nie odbierał telefonu zdenerwował się, wyrwał zabezpieczenie i zabrał pieniądze.
       Teraz podejrzany odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem kodeks karny przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
      
      
      
sierż. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A gdzie bandyta co napadł na kantor i zamordował kobietę ? A gdzie bandyta co zmasakrował kobietę w Elblągu na Gwiezdnej w punkcie gier ? A gdzie bandziory co napadają na sklepy spożywcze ? Niech policja czasami nie śmie okłamywać społeczeństwo bezpieczeństwem i statystykami na koniec roku które próbuje śrubować w ostatnim czasie wzmożonymi akcjami na rzecz mandatów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  SPOECZNIK.na.rzecz.bezpeczeńst(2014-11-04)
 • dzień niepodległości się zbliża a policja jest i była "nas straży bezpieczeństwa" tak o sobie zawsze mówi w zależności od zniewolenia, gnębienia i mordowania obywateli. Przypomnę że Hitler też powołał policje dla bezpieczeństwa zwana SS i mordującą Polaków.
 • z tego co wiem to kryminalni z braniewa są oddelegowani za " zasługi" na zapadłą wiochhe. pl
Reklama