UWAGA!

Za mocno się przyłożył

Braniewscy policjanci zatrzymali dwóch nieletnich chłopców, którzy siłowo próbowali „zamknąć” szyberdach w cudzym samochodzie. Poszkodowana wyceniła szkodę na kwotę 300 zł. Nieletni trafią przed sąd.

14 – letni Damian i 17 – letni Mieczysław T. spędzali wolne popołudnie u kolegi, mieszkającego przy ul. Olsztyńskiej w Braniewie. Wychodząc od niego około godz. 22 jeden z nich zauważył, że w stojącym przed blokiem samochodzie marki Nissan otwarty jest szyberdach. Podeszli do auta. Jak twierdzi 14 – latek, postanowił go zamknąć i uderzył w niego pięścią. Zrobił to tak sumienie, że szyberdach rozpadł się na części. Chłopcy uciekli. Właścicielka uszkodzonego Nissana podzieliła się swoimi podejrzeniami z policjantami, którzy przesłuchali nastolatków. Okazało się, że przed zniszczeniem szyberdachu kobieta zwracała młodzieży uwagę na zbyt głośne zachowanie.
     Chłopcy przyznali się do winy. Teraz ich czyn będzie oceniany przez sąd. 14 – latek stanie przed sądem dla nieletnich, 17 – latek zaś poniesie odpowiedzialność jak osoba dorosła.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama