UWAGA!

Za zabójstwo

Prawdopodobnie jutro przed elbląskim sądem zapadnie wyrok w głośnej sprawie zabójstwa elbląskiego taksówkarza.

Oskarżonymi są dwaj mężczyźni: Polak i Rosjanin, którzy w majową noc 2003 roku zamówili kurs taksówką z Elbląga do Braniewa. Ciało 26-letniego Rafała R. znaleźli strażacy przy drodze kilka metrów od palącego się samochodu. Taksówkarz zginął od ran postrzałowych głowy i klatki piersiowej.
     Prokurator w mowie końcowej zażądał dla obu mężczyzn kary dożywocia i pozbawienia ich praw publicznych na 10 lat. Obrońcy domagają się uniewinnienia, twierdząc, że nie ma jednoznacznych dowodów winy któregokolwiek z oskarżonych.
R
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • uniewinnienie?? sory ale za co ?? za beszczelne morderstwo z premedytacja wybaczcie ale ja wymiekam jesli ich uniewinnia...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  michass(2005-06-29)
 • ...(Q)rwa! Wszystko zostało opisane w zeznaniach! Jeśli się jutro nieprzyznają to sąd wyciągnie ich zeznania i przyjmie za najbardziej prawdopodobne, że Łukasz zabił a Rusek siedział w aucie (z zeznań wynika, że znali szczegóły, psycholodzy orzekli poczytalność więc jasnowidzenie odpada)! Łukasz dostanie 25 lat a Rusek w poczet odsiadki to co już odsiedział i deport do domu! ...choć wolałbym dla Łukasza dożywocie!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kopytko:)(2005-06-29)
 • ...a dlaczego Redakcjo nie napiszecie, że jeszcze Rafał miał podcięte gardło nożykiem do tapet?! (...a może już o tym zapomnieliście (?!) że został zarżnięty jak świnia!)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  GOrdON(2005-06-29)
 • gordon... a wiesz co to jest rodzina? i co to znaczy SWIADOMIE POMIJAC niektore fakty, wlasnie ze wzgledu na rodzine ofiary? chcialbys, zeby o Twoim bliskim pisano ze szczegolami? walnij sie w leb.
 • Lukasz przyznal sie do winy, www.portel.pl Rosjanin tam byl jasne, moze nie mogl zapobiec tragedi bo tamten byl uzbrojony.
 • DOZYWOCIE DLA ŁUKASZA
 • Oświadczam, że niechciałem nikogo urazić ani przywoływać strasznych przeżyć, przez które musiała przejść rodzina Rafała! Moja wypowiedź miała na celu zaostrzenie wrażliwości u osób niewtajemniczonych w całą sprawę, która ciągnie się od dwóch lat. ...w końcu to nie było takie tam zabójstwo tylko atak mający bezwzględnie uśmiercić bezbronnego Rafała. Przepraszam rodzine za opieszałość ale niemożna zapominać w jak beztialski sposób zginął Rafał!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  GOrdON(2005-06-29)
 • na krzesło elektryczne szkoda kasy by gady utrzymywać tyle lat
 • Panom obrońcom kazałbym zawieżć swoich klientów do Braniewa. Jestem bardzo ciekaw czy wtedy tez byliby tacy mądrzy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  cziras(2005-06-30)
Reklama