UWAGA!

Zaatakował drewnianą pałką, bo pokłócili się o telefon

 
Elbląg, Zaatakował drewnianą pałką, bo pokłócili się o telefon
fot. (arch. portEl.pl)

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 45-latkowi, który używając drewnianej pałki zaatakował swojego znajomego. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że podejrzany najpierw spożywał alkohol z 49-latkiem, a następnie, gdy wywiązała się kłótnia o telefon, zaatakował pokrzywdzonego. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

We wtorek (28 kwietnia) mieszkaniec Braniewa powiadomił policjantów, że został zaczepiony przez pobitego mężczyznę, który potrzebuje pomocy. 49-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia i w niespełna 2 godziny później, zatrzymali osobę odpowiedzialną za atak na pokrzywdzonym.
       Z informacji policjantów wynika, że podejrzany wspólnie z pokrzywdzonym spożywali alkohol w jego mieszkaniu. Po pewnym czasie pokłócili się o telefon. W trakcie awantury 45-latek chwycił za drewnianą pałkę i zaczął bić 49-latka. Grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki zabezpieczyła ślady oraz narzędzie, którym posłużył się sprawca.
       Wczoraj 45-latek usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo, na czas trwania postępowania, podejrzany został objęty policyjnym dozorem.
      
sierż. Jolanta Ciszewska, oficer prasowy KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama