UWAGA!

Zakłócali ciszę nocną

 
Elbląg, Zakłócali ciszę nocną

Policjanci ukarali grupę osób w wieku od 17 do 26 lat. Mężczyźni najpierw zakłócali ciszę nocną mieszkańcom Braniewa, a następnie wynieśli na jezdnię ławki z pobliskiego parku, czym mogli spowodować niebezpieczeństwo w ruchu drogowym. Posypały się mandaty.

Nad ranem w środę (19 lutego) policjanci interweniowali na jednej z braniewskiej ulic. Na miejscu okazało się, że grupa osób w wieku od 17 do 26 lat swoim głośnym zachowaniem uniemożliwia odpoczynek nocny okolicznym mieszkańcom. Jeden z obecnych odmówił także podania swoich danych. 17-letniego Kamila B. przewieziono do komendy, gdzie za popełnione wykroczenia został ukarany przez policjantów tysiączłotowym mandatem.
       Niedługo po zakończeniu interwencji policjanci znów wrócili w to samo miejsce. Tym razem na jezdni stały dwie ławki z pobliskiego parku, a na całej powierzchni porozrzucano drewniane elementy. Funkcjonariusze w obawie o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu pozbierali wszystko z jezdni, a następnego dnia ustalili sprawców wykroczenia. Okazali się nimi Łukasz P., Marcin K. oraz Krzysztof A., którzy wcześniej wspólnie z kolegami zakłócali ciszę nocną. Sprawcy swoim nieprzemyślanym czynem mogli spowodować niebezpieczeństwo w ruchu drogowym.
       Łącznie policjanci ukarali wszystkich sprawców wykroczeń ośmioma mandatami.
      
st. post. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama