UWAGA!

Zatrzymali dilera narkotykowego

 
Elbląg, Zatrzymali dilera narkotykowego
fot. nadesłana

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali wczoraj 32-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o handel narkotykami na terenie Elbląga. Funkcjonariusze zabezpieczyli w jego mieszkaniu i samochodzie znaczne ilości narkotyków. Przyznał się do winy, lecz odmówił składania wyjaśnień.

32-letni Paweł N. został zatrzymany na ulicy Mickiewicza w Elblągu. Na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać. Został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. W trakcie przeszukania jego mieszkania i samochodu policjanci zabezpieczyli 160 g amfetaminy, 5 g marihuany i 25 tabletek ekstazy. Funkcjonariusze zabezpieczyli również 970 zł, które należały do zatrzymanego.

 


       Paweł N. przyznał się do zarzucanego mu czynu, czyli handlu narkotykami, jednak odmówił składania wyjaśnień. Za próbę wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 12 lat więzienia. Wcześniej już miał konflikt z prawem. Był karany za przestępstwa narkotykowe i rozbój. W tej sprawie policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
      
      

Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama