UWAGA!

Zatrzymali poszukiwanego 4 listami gończymi

 
Elbląg, Zatrzymali poszukiwanego 4 listami gończymi
fot. (arch. portEl.pl)

Policjanci z Elbląga we współpracy z policjantami z KWP w Olsztynie zatrzymali 38-latka poszukiwanego 4 listami gończymi. Mężczyzna od 2007 roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Najbliższe 6 lat i 6 miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KMP w Elblągu uzyskali informacje, że poszukiwany od 7 lat, 38-letni Piotr K. najprawdopodobniej wrócił do swojego miejsca zamieszkania. Od razu podjęli czynności, gdyż miał on tam przebywać przez bardzo krótki okres. Po całonocnej obserwacji o godzinie 7 rano zatrzymali nic niepodejrzewającego mężczyznę.
       Zatrzymany mieszkaniec Elbląga był poszukiwany na podstawie czterech listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy i Okręgowy w Elblągu, oraz Prokuraturę Rejonową w Elblągu do zakończonych, jak również toczących się postępowań. Za popełnione wcześniej przestępstwa dotyczące kradzieży z włamaniem, paserki, jazdy w stanie nietrzeźwym, złamania zakazu sadowego, niealimentacji i przestępstw narkotykowych Piotr K. spędzi najbliższe 6 lat i 6 miesięcy w więzieniu.
      
asp. Katarzyna Trochimczuk, Zespół Prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama