UWAGA!

Znęcał się nad matką, teraz za to odpowie

 
Elbląg, Znęcał się nad matką, teraz za to odpowie

38-letni mieszkaniec Braniewa odpowie za stosowanie przemocy wobec matki. Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad osobą najbliższą. Podejrzany nie kwestionował swojej winy. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę policyjny patrol prewencji interweniował w jednym z braniewskich mieszkań. Ze zgłoszenia wynikało, że w środku trwa awantura. Funkcjonariusze ustalili wówczas, że kłótnię wywołał pijany 38-latek. Mężczyzna wyzywał i popychał swoją matkę, a także rzucał po mieszkaniu różnymi przedmiotami uniemożliwiając spoczynek nocny kobiecie. Policjanci w trosce o życie i zdrowie 65-latki postanowili odseparować agresora. Co więcej, z informacji, które posiadali funkcjonariusze wynikało, że mężczyzna odbywał już karę pozbawienia wolności za stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej wobec matki. Noc spędził w policyjnym areszcie.
       Wczoraj funkcjonariusze przedstawili podejrzanemu zarzut znęcania się nad osobą najbliższą. 38-latek nie kwestionował swojej winy. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama