UWAGA!

Pan Poeta show: spotkanie dla dzieci

 Elbląg, Pan Poeta show: spotkanie dla dzieci

Już za parę dni, w sobotę 1 lipca, o godz. 12:00 zapraszamy do Biblioteki Młodego Czytelnika Bulaj na wyjątkowe spotkanie dla dzieci z udziałem Pana Poety – autora zabawnych, rymowanych historii, które uczą morałem i bawią treścią. Będzie to prawdziwe literackie show, jakiego jeszcze nie widzieliście.

Spotkania dla dzieci z Panem Poetą angażują, bawią i zachęcają do czytania najmłodszych. Pan Poeta wciąga dzieci w wir zabaw, przebieranek, kolorowych balonów i niezliczonych uśmiechów. Dzieci wychodzą pełne wrażeń i pozytywnych emocji, a książki, czytanie i biblioteka już zawsze będą im się kojarzyć z niesamowitą przygodą. W spotkaniach mogą brać udział dzieci od lat 3.

Kim jest Pan Poeta?

Pan Michał, czyli Pan Poeta, prywatnie jest tatą dwójki dzieci i autorem książeczek dla dzieci, jego "Ptasia Seria" ma już sześć części i znalazła się na Złotej Liście Fundacji ABC XXI „Cała Polska Czyta Dzieciom” w 2021 roku. W swoich książkach porusza takie tematy jak: samoakceptacja, egoizm, zdenerwowanie, wstyd, smutek, przyjaźń, niezrozumienie otoczenia czy niepewność i niezdecydowanie. Rozmawia o nich podczas spotkań z dziećmi.

Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Oddział w Elblągu i Biblioteka Elbląska im. C. Norwida.

Zrealizowano przy współudziale finansowym Samorządu Miasta Elbląg.

Aleksandra Buła, dział komunikacji społecznej, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida

Najnowsze artykuły w dziale Biblioteka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama