UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Strzelali do ludzi, a teraz ?? żyją jako starsi panowie w śród nas, często mili uśmiechnięci, rozmawiasz z sąsiadem - a nie wiesz co robił i kim był w Milicji czy Wojsku. Przepraszam, ale mam odrazę dla tych co byli w Milicji, Policji... "z kąt rewolucją się nie rozmawia, do kąt rewolucji się strzela" - tak samo z policją się nie rozmawia, nawet jeśli jesteś jako poszkodowany czy potrzebujesz ich interwencji lepiej za dużo nie mówić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    45
    19
    okoniowaty(2022-12-18)
  • @okoniowaty - Najlepiej zamknij się w czterech ścianach, włącz Radio Maryja, posłuchaj Rydzyka i nie wychodź nawet po zakupy. Nie cierpię malkontentów i krytykantów, którzy nic mądrego nie mają do powiedzenia.
  • @okoniowaty - I lepiej za dużo nie pisać jak się nie potrafi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Wlad.48(2022-12-18)
  • @okoniowaty - i zomo
  • @Wlad.48 - masz rację, w tym mieście lepiej się zaszyć w domu z radiem maryja i się nie odzywać, dziękuję za rady - a jeśli uraził cię (ups z nów błąd, a nie, nie to specjalnie z małej), mój błąd to poprawiam kąt - kontrrewolucja, każdy wie o co chodziło - a i tak czepić się trzeba. Pozdrawiam, tych co słownik i autokorekta nigdy nie zawodzi :) miłego wieczoru.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    okoniowaty(2022-12-18)
  • @okoniowaty - Okoniowaty ale nie przeszkadzają ci towarzysze typu towarzysz Piotrowicz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Jamaleg(2022-12-18)
  • @Jamaleg - a skąd wiesz o tym, co i kto mi przeszkadza, a kto nie?? Może jeszcze wiesz na kogo głosowałem??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    okoniowaty(2022-12-18)
  • @okoniowaty - polska język trudna język?
  • @okoniowaty - A teraz to nie mają ochoty, ,wadcy, ,strzelać? Tylko na pałkach teleskopowych się kończy? Przyzwyczaili sie do stołków i obmyslają różne, ,, ,kopertowe, ,i insze zabiegi... a i o, ,mocnymm, ,akcenie też myslą!
Reklama