UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Widać teraz jaką przemiane przeszedł Elbląg... od waki z czerwonymi do ich wychwalania i głosowania na nich. To, że paryią, która ma posła z Elbląga, jest spadkobierczyni PRL czyli obecna Lewica, ktora próbuje gloryfikować rządy PRL, zapominając o tym jak właśnie podczas PRL było wspaniale włącznie z zabijaniem niewinnych ludzi jest odrażające. Rodziny ofiar '70,'81 muszą zadawać sobie pytanie i żyć z bólem do końca swych dni - po co i za co ginął mój syn, mąż skoro dalej czerwoni są w Polsce, czuja sie dobrze i nawet są ekspertami w rożnych telewizjach, specjalistami od demokracji.... CO SIE Z WAMI LUDZIE STAŁO, ŻE STRACILIŚCIE PAMIĘĆ I ROZUM ????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    48
    13
    Bhi 453(2022-12-18)
  • @Bhi 453 - Spadkobiercy PZPR to w większości w pisie a nie w lewicy. Mało tego ci co kiedyś strzelali dziś składają kwiaty pod pomnikiem ofiar
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    18
    Pis off(2022-12-18)
  • @Pis off - Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to jest że na zdjęciu członkowie PZPR aktualnie należący do pis. Prokurator piotrowicz ktory brał udział w procesach członków opozycji i krasulski który wg internetów pacyfikowal stoczniowców. Dlaczego więc minusujecie? Proszę o odpowiedz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    9
    Cebula(2022-12-18)
  • @Bhi 453 - CZY PISZESZ O TYCH MEDIACH PROPAGANDY I NIENAWIŚCI? "Dziennikarz Marek Król, związany z mediami braci Karnowskich został zarejestrowany przez Służbę Bezpieczeństwa jako Tajny Współpracownik
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    7
    PZPRpis(2022-12-18)
  • @Bhi 453 - "Specjalista od demokracji"? A w internetach taki życiorys ma pisowski "Dziennikarz" marek król ( z małej bo pisowiec) W okresie 1979–1984 pracował w zarządzie wojewódzkim Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej w Poznaniu. Objął stanowisko kierownika wydziału kultury, a następnie pełnił funkcję sekretarza zarządu wojewódzkiego ds. kultury. W 1979 wstąpił do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Od lipca 1989 do stycznia 1990 pełnił funkcję sekretarza Komitetu Centralnego PZPR.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Logika pis(2022-12-18)
  • @Bhi 453 - Pewne media to oaza dla komuchów... "Należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, od 1980 był sekretarzem Podstawowej Organizacji Partyjnej Programu III PR[5]. "
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Marcin Wolski(2022-12-18)
  • @Logika pis - Dlaczego mnie nazywacie PIS-owcem ? Od razu ktos musi byc za PIS albo za PO ? Nie nie jestem ani za tymi ani za innymi. Prawda jest taka, że Ci co naprawdę walczyli o wolna Polskę, w wolnej Polsce dalej żyli w biedzie, są zapomniani a ci, którzy sie podpieli pod ruch Solidarności bo taka była moda i mogli na tym zarobić żyją i żyją swietnie. Pytanie, dlaczego jesteśmy tak głupi i tak łatwo dopuszczamy potomków spuścizny PRL, tzw. resortowe dzieci do władzy, pieniedzy ? Dlaczego pozwalamy im mówić za nas, kto dał im moralne prawo zabierania jakiegokolwiek miejsca w przestrzeni społecznej ? KTO - no własnie my głupcy !!! MY !!! BTW jesli chcesz wiedzieć jak zrobił kariere Jarek K to polecam poszukac sobie kanał Sakiewicza o Jarku K. Tam czarno na białym jest wyartykułowane jak mu sie działo na studiach i kto pomagał mu w dalszej karierze... To, że chodzi mi o uczciwe życie moich dzieci w Polsce nie znaczy, że jestem za tymi czy za tymi, bo oni wszyscy sa strażnikami aby w Polsce było źle, biedne i byle jak. Precz z komuną ! - Ta również w grudniu 2022 roku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    Bhi 453(2022-12-18)
  • @Pis off - Tak właśnie wygląda rozmowa z pisowcem. Potraficie tylko minusować licząc że zaklamiecie prawdę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    7
    Jak Goebbels(2022-12-18)
Reklama