UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dyskusja o nowym rozkładzie trwa

Poniedziałek, 11 czerwca 1951 r. Dziennik Bałtycki nr 159

Niedawno zamieściliśmy wypowiedzi o nowym rozkładzie jazdy mieszkańców Pasłęka, Kisielic i Biskupic, a oto jeszcze jeden list w tej sprawie. Wydaje się nam, że wprawdzie trudno jest opracować rozkład jazdy w ten sposób, aby dogodził on wszystkim - niewątpliwie jednak DOKP znajdzie sposób na udogodnienie komunikacji z Elblągiem uczniom i pracownikom Gronowa czy Starego Pola.
     Stare Pole - Zimowy rozkład jazdy pozwalał mieszkańcom Starego Pola czy Gronowa pracującym w elbląskich zakładach oraz uczniom szeregu szkół elbląskich przyjeżdżać do Elbląga o godz. 7, 7.15 lub 8.
     Powrót był również bardzo udogodniony, gdyż można było wrócić najpóźniej o 21.20 lub 1.22.
     Obecnie po zmianie rozkładu pierwszy pociąg przyjeżdża o 7.37, a wrócić można najpóźniej o godz. 21.32. Jest wprawdzie pociąg o godz. 2.10, ale nie zatrzymuje się on na stacjach Gronowo i Stare Pole.
     Prosimy dyrekcję OKP jeżeli niemożliwym jest wprowadzenie dodatkowego pociągu, to przynajmniej o to, aby pociąg wychodzący z Elbląga o godz. 2.10 zatrzymywał się na stacjach Gronowo i Stare Pole.
     Pełnienie funkcji społecznych wymaga bowiem często pozostawania w Elblągu, a jeżeli ktoś spóźni się na pociąg o godz. 21.32 musi nocować na stacji.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama