UWAGA!

Okręgowy Zarząd Kin w Gdańsku zaniedbuje elbląskie placówki

Sobota, 11 sierpnia 1951 r. Głos Wybrzeża nr 215


      W Elblągu często zdarzają się wypadki, że rozkleja się afisze reklamujące jednocześnie dwa filmy. Ostatnio np. rozwieszono afisze zapowiadające w kinie " Mars " film " Zwycięzca przestworzy " oraz " Śluby kawalerskie ". Pomijając fakt, że mieszkaniec miasta nie wie, jaki film będzie w rzeczywistości grany, tego rodzaju reklama przynosi przedsiębiorstwu znaczne straty.
      Winę za to ponosi Okręgowy Zarząd Kin, który nie powiadamia na czas kierownictwa kin elbląskich o zmianach w planie programów filmowych. W rezultacie tego, mimo iż afisze wywiesza się na dwa dni przed zmianą programu, w kinie na ekran wchodzi zupełnie inny film niż był zapowiadany. Czasem zdarza się tak, że chociaż sprzedaje się już bilety na seans, kierownicy kin nie wiedzą jeszcze czy zapowiedziany film będzie wyświetlany.
      Styl pracy Okręgowego Zarządu Kin wprowadza mieszkańców Elbląga w kompletną dezorientację i jest przyczyną nieporozumień między personelem kin, a widzami.
      Elbląski świat pracy domaga się uprawnienia dostawy filmów do kin elbląskich przez Okręgowy Zarząd Kin w Gdańsku, aby wybierając się do kina robotnik nie był narażony na przykre niespodzianki powtórnego oglądania filmu i niepotrzebną stratę czasu.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama