UWAGA!

PSS przed turystycznym sezonem

Wzorem ubiegłego roku PSS postawi do dyspozycji placówek w Krynicy Morskiej samochód. Pieczywo będzie dowożone codziennie z Elbląga, informował Dziennik Bałtycki z 28 maja 1962 r.

Elbląska PSS intensywnie przygotowuje się do sezonu letniego w Krynicy Morskiej. W bieżącym roku wzrośnie tu ilość punktów sprzedaży o jeden sklep, jeden kiosk i dwa stałe stragany warzywno – owocowe.
      Spodziewane jest także otwarcie specjalnego pawilonu PSS z artykułami sportowymi i odzieżą. Sprawa ta jednak wymaga szybkiego ustalenia lokalizacji. Pawilon ten ma być wybudowany, a właściwie złożony z elementów gotowych produkcji wytwórni w Mikołajkach. Dostawa może być dokonana w każdej chwili. PSS ma zatwierdzony kredyt i zapewnione wykonawstwo przez Elbląską Spółdzielnię Budowlaną. Montaż jednak tego pawilonu wymaga około dwóch tygodni. Stad istotna jest sprawa przyśpieszenia decyzji w sprawie lokalizacji obiektu.
      Wzorem ubiegłego roku PSS postawi do dyspozycji placówek w Krynicy Morskiej samochód. Pieczywo będzie dowożone codziennie z Elbląga. Dla zabezpieczenia regularnej dostawy masy towarowej PSS zawarła umowy z 11 dostawcami różnych branż spożywczych i 9 dostawcami artykułów przemysłowych.
      Finalizowane są rozmowy ze Zjednoczeniem Koncentratów Spożywczych w Warszawie w sprawie zorganizowania specjalnego stoiska tych wyrobów.
      Nie załatwiona jest jeszcze sprawa piwa. Browar elbląski chciałby przerzucić dostawy na Nowy Dwór. Praktyka ubiegłego roku zeszłorocznych dostaw nie jest jednak zachęcająca. Sprawa dostawy piwa wymaga więc rozstrzygnięcia. Przy okazji PSS wysuwa słuszny postulat zwiększenia asortymentów piw.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Dawno temu

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama