UWAGA!

Ruch przedsezonowy w Suchaczu

Suchacz jest miejscowością turystyczno-wypoczynkową, położoną nad Zalewem Wiślanym i najbliżej Elbląga, toteż z tej racji budzi największe zainteresowanie mieszkańców miasta - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 11 czerwca 1963 roku.

Również ze względu na dogodną komunikację Suchacz w każdą słoneczną niedzielę odwiedzany jest przez elblążan. nie brak tu chętnych także w dni powszednie. Przygotowania do otwarcia kąpieliska w Suchacz w pełni. Teren plaży już oczyszczono i całkowicie uporządkowano. Nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwać będzie dwóch wyszkolonych ratowników, dla których ustawiono już odpowiednie wieże obserwacyjne. Ratownicy otrzymają również do dyspozycji łodzie i koła ratunkowe. Przestrzeń wodna, gdzie będzie dozwolona kąpiel, będzie oznaczona bojami.
       Dla wygody wczasowiczów będzie oddany do użytku pawilon z pomieszczeniami na rozbieralnię i natryski oraz sprzedaż napojów i żywności. Czynne będą też kioski z lodami. Przewiduje się również uruchomienie parkingu dla pojazdów mechanicznych. Jednym słowom czyni się wszystko, aby Suchacz stał się w tegorocznym sezonie jak najlepszym letniskiem podmiejskim dla szerokich rzesz elblążan i okolicznej ludności.
      
ep
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • nigdy wiecej nad zalew. .. .. syf. .. tragedia. .. jeszcze jakaś swinia nas. .rała do wody i widziałem pływajęce gówno. .. już wole te 20km w obie strony wiecej i jechać nad morze. ..
  • Zalew w Suchaczu byl kiedys piekny. Pamietam z dziecinstwa. Zasra. .lismy go sami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    boloztaczka(2013-06-19)
Reklama