UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Salon uliczny Galerii EL

"Ekspozycja cieszy się dużym powodzeniem i zainteresowaniem społeczeństwa. Można mieć tylko jedną krytyczną uwagę, mianowicie, że straszliwie brudne szyby czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej utrudniają oglądanie grafik" - informował Głos Elbląga z 4 kwietnia 1963 r.

"Salon uliczny Galerii EL eksponuje w oknach czytelni przy ul. Hetmańskiej, dziewiątą z kolei wystawę plastyczną.
     Tym razem wystawiono 20 grafik gdańskiego plastyka Józefa Figieli. Prace reprezentują różne techniki: gumoryty, limryty, akwaforyty i akwatirty.
     W grafikach daje się często zauważyć tematyka morska. Autor był marynarzem i w czasie licznych podróży zwiedził wiele krajów. Jego prace są odbiciem tych podróży. Grafiki Figieli dają się łatwo odczytać. Przy pomocy prostych form, autor przekazuje dużo treści i liryzmu.
     Wystawę otwarto w dniu 23 marca br. i czynna będzie ona do 20 kwietnia br. Ekspozycja cieszy się dużym powodzeniem i zainteresowaniem społeczeństwa. Można mieć tylko jedną krytyczną uwagę, mianowicie, że straszliwie brudne szyby czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej utrudniają oglądanie grafik".
     
przyg. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama