UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„SYRENO” – obudź się

Przebudowa kina „Syrena” w Elblągu zakończy się w marcu, informował Dziennik Bałtycki z 12 stycznia 1962 r.

Temat zaczyna już nabierać cech felietonu satyrycznego. Chodzi tu o remont, a właściwie o przebudowę kina „Syrena” w Elblągu. Pełni zaufania dla informowaliśmy w ub. roku, że remont zakończy się we wrześniu, potem – że w listopadzie, albo w grudniu. Tymczasem otrzymaliśmy nowy meldunek, że budynek będzie przekazany do eksploatacji dopiero w marcu.
     Przyczyny opóźnienia?
     Wprawdzie trudności materiałowych już nie ma, ale nie działa pompa i gmach jest zimny co hamuje roboty.
     Nie bez znaczenia jest także sprawa uporządkowania otoczenia. Pieniądze na ten cel są, dokumentacja gotowa, tylko PBT nie dało jeszcze zlecenia MPRD na wykonanie tych robót. Tymczasem portfel zleceń MPRB jest już zapełniony. Znając prężność organizacyjną MPRB wiemy, że przedsiębiorstwo i tę prace wykona, ale zbyt późne zlecenia opóźni wszelkie roboty.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama