UWAGA!

Więcej maszyn do szycia na eksport

Na 13-stu zagranicznych wystawach, między innymi w Turcji, Grecji, Indonezji, Syrii i Maroku eksponowane będą maszyny do szycia elbląskiej produkcji, informował Dziennik Bałtycki z 2 maja 1962 r.

Maszyny do szycia z obudowami, elbląskiej produkcji będą w tym roku eksponowane na 13 zagranicznych wystawach, między innymi w Turcji, Grecji, Indonezji, Syrii i Maroku. Rzecz jasna znajda się one również na Międzynarodowych Targach w Poznaniu. Warto nadmienić jeszcze, że obudowy na użytek krajowy są identycznej jakości, co świadczy, że ZWP dba o jednakowe zaspokojenie potrzeb wszystkich odbiorców. ZWP wykonują obudowy do główek produkcji Zakładów Metalowych w Radomiu, Witamy w Łodzi oraz pewna ilość dla Argedu do główek importowanych z zagranicy na potrzeby krajowego rynku.
      Na zakończenie uwaga pod adresem Zakładów Metalowych w Radomiu. Zakłady te często opóźniają dostawy niektórych kategorii główek, co odbija się na rytmice prac montażowych w ZWP. Dostawy te wymagają usprawnienia, gdyż zadania produkcyjne na II kwartał są bardzo napięte.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Dawno temu

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama