UWAGA!

Zima w pełni, a ślizgawek brak

 
Elbląg, Zima w pełni, a ślizgawek brak

 Zima w tym roku zawitała wcześnie. Z entuzjazmem przyjęta została przez tysięczne rzesze młodzieży elbląskiej, która z zimą łączy nadzieje na liczne przyjemności, jak saneczkowanie, jazdę na łyżwach i nartach - czytamy w Głosie Elbląga z 24 listopada 1965 roku.

Niestety, podobnie jak w roku ubiegłym, nadzieje te dalekie są od urzeczywistnienia. Podobnie jak w roku ubiegłym, już teraz widać, że ze ślizgawkami w Elblągu nie będzie dobrze. Nic nie wskazuje na to, że ślizgawki będą uruchomione. Zresztą powinny być już czynne. Kilka dni z temperaturą minusową powinny być wykorzystane na otwarcie ślizgawek.
       Nie wiemy dlaczego EKKFiT w granicach swoich uprawnień nic nie zrobiło, aby ślizgawki zostały uruchomione. Widocznie i tym razem przedwczesna zima "zaskoczyła" organizatorów ślizgawek, którzy w planach przewidzieli ślizgawki w pełni zimy, a nie na początku.
       Dlatego też apelujemy do kierownictw szkół, które mają warunki do urządzenia ślizgawek, do komitetów blokowych - z przygotowaniem lodowisk nie czekajcie z zimę kalendarzową.
      
(sg)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama