UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zmarnowane pieniądze

Przy ulicy Żeromskiego 6 miały być wyremontowane sutereny, które należało później przystosować do celów mieszkalnych, informował Dziennik Bałtycki z 24 grudnia 1951 r.

Od dłuższego czasu pisma nasze wskazywało na niedbale wykonane roboty budowlane, zlecone MPRB w Elblągu. Do tej kolekcji niedociągnięć chcielibyśmy dodać jeszcze jedno.
     Przy ulicy Żeromskiego 6 miały być wyremontowane sutereny, które należało później przystosować do celów mieszkalnych (dziwi nas co prawda, dlaczego robi się sutereny, gdy w Elblągu jest tyle pustych domów).
     Po wybiciu otworów okiennych, osadzeniu futryn i ram, po zrobieniu schodów okazało się, że na skutek panującego tam grzyba, lokale te nie nadają się do użytku. Zarówno robocizna jak i materiał (ok. 6.000 zł) zostały użyte na próżno.
     MPRB wykonywało w tym domu instalację wodociągową.
     Wprawdzie praca ta została wykonana, ale pozostawiono po niej poważne ślady w postaci, powykuwanych ścian, nie zamurowanych otworów itd.
     Trudno uwierzyć (analizując obydwa opisane wypadki), aby MPRB w ten sposób realizowały oszczędność materiału. Sprawę tę winno wniknąć Prezydium MRN.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama