UWAGA!

Życzymy Wam jak najlepszej pracy

W elbląskiej komendzie MO należącej do przodujących w kraju pod względem zwalczania przestępczości gospodarczej, odbyła się uroczysta odprawa całego stanu osobowego, informował Dziennik Bałtycki z 8 października 1963 r.

W dniu wczorajszym minęła dziewiętnasta rocznica powstania Milicji Obywatelskiej. Dzień ten, będący świętem milicjantów i ORMO-wców całego kraju, otrzymał w Elblągu okazałą oprawę.
     W godzinach porannych w elbląskiej komendzie MO należącej do przodujących w kraju pod względem zwalczania przestępczości gospodarczej, odbyła się uroczysta odprawa całego stanu osobowego, połączona z odczytaniem rozkazu o awansach, nagrodach i wyróżnieniach przodujących pracowników.
     Po południu zaś, elbląskim milicjantom złożyły życzenia władze miejskie-partyjne i administracyjne, dziękując im jednocześnie za dotychczasową ofiarną pracę.
     Do życzeń tych, w imieniu elblążan – czytelników „Dziennika Bałtyckiego” przyłącza się również elbląski Oddział Redakcji i Administracji.
     
oprac. Olaf B.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Dawno temu

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • wstyd, wstyd, taki wspaniały portal a wg niego żyjemy obecnie w 2043 roku, choć może to i możliwe ale z tego co pamiętam to w 2003 nie było już MO. Choć mogę się mylić, bo nie mogę zebrać myśli przez te latające samochody za oknem i wiszącego McDonalda pod moim oknem na 106 piętrze. Tak a propo czy widział ktoś może gdzieś w sklepie świerze jaja, bo tu u mnie tylko ocet w sklepach i hamburgery, interesuje mnie obszar ze sklepami maksimum do 1000km, bo mój pojażdzik ma maks taki zasięg, przy okazji pozdrowienia dla siostry która jest na kolonii na Marsie.
  • a nie przypadkiem 1963 roku?? hmm???
  • zmieniliście ? szkoda tak się rozmażyłem, to wykazujcie moje oba posty
  • Piotr popraw proszę ortografię!
  • ale numer, wstyd, wstyd, przepraszam, tak się pisze : świeże i rozmarzyłem, dzięki kos, ale wstyd :( , dobrze że mało ludzi czyta ten portal :)
Reklama