UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Drogi Urlichu wiedzę że masz zwidy i mylisz osoby, Proponuję leczenie może pomoże. Drogi życzliwy cieszę się że dbasz o moje interesy - masz dla mnie jakąś propozycję pracy ? Jeśli nie to pozwolisz że nadal będę pracował nad stworzeniem sensownej spółdzielni socjalnej bo już sporo czasu w tę sprawę zainwestowałem i nie ma sensu rezygnować krok przed finałem a wydaje mi się że finał coraz bliżej. Co do autora to fakt poparcie uzyskał wprost rewelacyjne ale jak widać lekcja wyborów nie dotarła do jego świadomości tyle że nie poparcie decyduje o racji. Pan Doktor nie ma ani poparcia ani pomysłów ani argumentów ani specjalnych sukcesów no może poza zaszczytem zasiadania obok swego idola Janusza Palikota w trakcie jednej z debat w toku której usiłował zabłysnąć dowcipem. Jak widać nie wyszło, ,, ,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2013-10-23)
  • MariuszLewandowski-Fc: Drogi życzliwy cieszę się że dbasz o moje interesy - masz dla mnie jakąś propozycję pracy? A to Ty umiesz robić, oprócz trolowania w internecie? Dbam o interesy teatru.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    życzliwy(2013-10-23)
Reklama