UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a ja dziś dostałem rachunek za prąd. I chuk mnie strzelił. .. .Za złej PO prąd i gaz taniały cztery lata z rzędu. A tu świetne rzondy pissu i proszę. .. Jabłka po 6 złotych ! To jaja jakieś ! Drożyzna na każdym kroku. Szczepionek nie ma, bo nie ma kasy. A dla ojca dyrektora 250 milionów jest ! A zaraz horda pissowskich trolli wyminusuje post. Bo to nieprawda, że prąd podrożał ? Bo to nieprawda, że jabłka po 6 zet ? Bo to nieprawda, że drożyzna i inflacja jak nigdy do tej pory ? A gdzie raport komisji smoleńskiej ? Kilkadziesiąt milionów na Maciarewiczowe i Kaczyńskie urojenia pooooszło ! Koperty Sasina- kilkadziesiąt milionów poooszło ! Ale premie dla NAS są bo się nam należą !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    12
    fan pissu(2021-02-18)
  • @fan pissu - ale chłopie zaistniałeś
  • @fan pissu - Przecież za rządów PO rachunki rosły z roku na rok. Weź człowieku nie pierdziel tylko sprawdź sobie dane. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Za budową(2021-02-18)
  • @emce - To, ze opisał co się dzieje. Że ceny szaleją i wszystko drożeje, To źle? To nie TVP, tu moźna pisać prawdę,
  • @fan pissu - spadaj platfusie TY i te twoje PO
  • @Za budową - ty putinowski pachołku, przedstawicielu obecnej władzy. .. Kłamco. Sprawdź w necie, je3ślki masz demencję i nie pamietasz. Czrery lata z rzędu były obniżki cen prądu i gazu pisowski pomiocie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    fan pissu(2021-02-19)
  • każdy będzie lepszy od nieudolności pissowskich aparatczyków KAŻDY ! Czas pogonić pissowską z dojnej zmiany !
  • @fan pissu - To jakie ty te jabłka kupujesz i gdzie ????? Ja wczoraj kupiłem piękne polskie jabłka po 2zł za kg
  • @fan pissu - Sprawdzam faktury za gaz - styczeń 2015 - paliwo gazowe - 0,11815 zł/kW - rachunek 01-2021 - paliwo gazowe - 0,09449 zł/kW SPADEK O 20%. A tak, przy okazji, to warto, aby "wykszatłcony z dużego miasta"opanował ortografię języka polskiego! Tylu błędów w jednym zdaniu, to nie zrobiłaby moja babcia, która miała 4 klasy szkoły powszechnej (ukończone w roku 1914 w Galicji Wschodniej). .. ..
Reklama