UWAGA!

„ATENA” pomaga przedsiębiorcom

 
„ATENA” pomaga przedsiębiorcom

Jesteś przedsiębiorcą? Czy wiesz, że od nowego roku możesz płacić mniejsze składki na ZUS? A także skrócić okres obowiązkowego przechowywania akt pracowniczych? Jak to zrobić? W tych i wielu innych sprawach pomoże Ci „ATENA”, świadcząca usługi finansowo-księgowe.

Wielkimi krokami zbliża się 1 stycznia, a to często czas, w którym zmienia się wiele przepisów prawnych. Szczególnie tych dotyczących przedsiębiorców. Nie inaczej będzie tym razem. Jak się połapać w tych wszystkich zmianach, by jak najlepiej na nich skorzystać? Warto współpracować z profesjonalną firmą księgową z bogatym doświadczeniem.
       Taką jak Usługi Finansowo-Księgowe "ATENA", która mieści się w Elblągu przy ul. Wyczółkowskiego 3E.
       - Od 1 stycznia zmieniają się na przykład przepisy dotyczące okresu przechowywania akt pracowniczych. Można go skrócić w niektórych przypadkach, z 50 do 10 lat, ale by z tej możliwości skorzystać trzeba złożyć specjalne oświadczenie i raport informacyjny. Chętnie pomożemy przedsiębiorcom dopełnić tych formalności – mówi Aneta Wrona, właścicielka Usług Finansowo-Księgowych „ATENA”.
       - Wielu też przedsiębiorców nie wie, że od 1 stycznia 2019 roku mogą płacić tak zwany „mały” ZUS. Zapraszamy do naszej firmy, wszystko chętnie zainteresowanym przedsiębiorcom wytłumaczymy, by jak najbardziej skorzystali na zmieniających się przepisach.
       Usługi Finansowo-Księgowe "ATENA" to firma, która od 2001 roku zajmuje się kompleksową księgową i kadrową obsługą przedsiębiorców. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze, zyskasz spokój, w Twoje sprawy podatkowe będą w dobrych rękach.
       - Gwarantujemy profesjonalną obsługę, terminowość i konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do oczekiwań naszych Partnerów. Zapewniamy rozliczanie od pełnej księgowości, poprzez książkę przychodów i rozchodów, po zryczałtowany podatek dochodowy wraz z prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych oraz rozliczanie wsparcia z PFRON, gwarantując przy tym miłą i przyjazną atmosferę - mówi Aneta Wrona.
       Zapraszamy do współpracy :)
      
Usługi Finansowo-Księgowe
       „ATENA” Aneta Wrona

       ul. Wyczółkowskiego 3 E
       82-300 Elbląg
      
       tel. 55 643 78 30;
       tel. komórkowy 512 022 737
       aneta@atena.elblag.pl
       www.atena.elblag.pl
      

       --- artykuł promocyjny -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie