UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bezpłatne spotkania informacyjne: Fundusze unijne – pierwsze konkursy dla przedsiębiorców - marzec 2008 r.

2008-03-04
11:28

Powiatowy Punkt Kontaktowy Regionalnego Systemu Wspierania Innowacji w Elblągu zaprasza przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na nieodpłatne spotkania informacyjne, na których omówione zostaną zasady ubiegania się o środki unijne.

Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o unijne wsparcie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego „Warmia i Mazury na lata 2007-2013” Oś „Przedsiębiorczość”:
     Działanie 1. Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw.
     Poddz.1.1.5 Wsparcie MŚP - promocja produktów i procesów przyjaznych dla środowiska
     Poddz.1.1.7 Dotacje inwestycyjne dla mikroprzediębiorstw i sektora MŚP w zakresie innowacji i nowych technologii.
     Poddz.1.1.9 Inne inwestycje w przedsiębiorstwa.
     
     Spotkania odbędą się w siedzibie PPK RSWI w Elblągu przy ul. Bema 54 (sala Z4, Centrum Pracy i Pomocy) 11 i 12 marca 2008r. Początek o godz. 11.
     Formularz zgłoszeniowy oraz program spotkań można otrzymać bezpośrednio w Punkcie RSWI, faksem lub droga elektroniczną ze strony www.rswi-olsztyn.pl.
     Szczegółowych informacji dotyczących spotkań udzielają konsultanci PPK RSWI w Elblągu, tel/fax 055 235-95-63, e-mail: elblag_m@rswi-olsztyn.pl i elblag_p@rswi-olsztyn.pl.
     
     www.rswi-olsztyn.pl, www.wmarr.olsztyn.pl
     
     
-------------------- Reklama ----------------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama