UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • No proszę. Jednak w innym wojewodztwie da się rewitalizować kolej. A co zrobił Wróbel i jego "świta"? Nie dość, że odmówili udziału w projekcie rewitalizacji nadzalewowki, w przeciwieńswie do wladz Fromborka czy Tolkmicka, to jeszcze w panice sprzedali Dworzec Zdroj. Chyba tylko po to, żeby jeszcze utrudnić. Szczególnie teraz, gdy za rogiem mamy już przekop Mierzei ta linia aż się prosi o odbudowę. Pominę juz fakt, ze o przekopie wiadomo, co najmniej od kilku lat, więc od tego czasu wladze myślące długofalowo powinny zabiegać o przywóocenie kolei nadzalewowej. Jednak czego się spodziewamy, po ludziach, którzy zachowują się, jakby informacja o przekopie spadla na nich wczoraj, niczym jakieś brzemię. Zamiast od lat starać się o zdobycie środkow teraz próbują zrzucić wszystko na rząd centralny, bo to przecież PiS jest "winny" temu, że mamy przekop :) A moze po prostu na trasie kolei mieszka jakiś pociotek znajomka i będzie mu przeszkadzać, że za oknem jeździ cicuchcia ? Co tam rozwój turystyki. Są rzeczy ważne i ważniejsze :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  61
  6
  Do_pomorskiego(2022-05-16)
 • @Do_pomorskiego - chyba, żadna kaczuszka nie mieszka na trasie. A w pomorskim to byśmy śmietankę pili, razem z twoim kumplem Teofilem vel. łupina
 • @Do_pomorskiego - Odwołać to towarzystwo, nie rozumiem też jaki sens ma bycie Elbląga w szuwarowobagiennym?Mieliśmy być motorem napędowym tego dziadostwa, a dziadostwo nas doi i nie pozwala się rozwijać. Elbląg do Pomorza.
Reklama